$config[ads_header] not found

1892 m. Didžiosios Britanijos atvirojo golfo turnyro nugalėtojas ir laimėtojai

Turinys:

Anonim

1892 m. „British Open“ buvo turnyras, kuriame dalyvavo keletas svarbių įvykių, iš kurių vienas buvo pirmasis „Open Open“ trofėjus, kurį laimėjo mėgėjas Haroldas Hiltonas.

Greiti turnyro faktai

• Turnyro nugalėtojas: Haroldas Hiltonas, 305 m
  • Datos vyko: 1892 m. Rugsėjo 22–23 d
  • Golfo aikštynas: Muirfield
  • Atidarytas skaičius: tai buvo 32-as kartas, kai buvo žaidžiamas atvirasis čempionatas.

Pastabos apie 1892 m. „British Open“

1892 m. „British Open“ įvyko dviejų reikšmingų įvykių:

• Tai buvo pirmasis reikšmingas golfo turnyras, sužaistas per keturis turus po 18 skylių;
  • Tai buvo pirmasis „Open“, suvaidintas „Muirfield“.

Ankstesniuose „Open“ (ir daugelyje kitų šios eros turnyrų) turnyre buvo 36 skylės, sužaistos per vieną dieną. 1892 m. Atviras sportas buvo išplatintas iki 72 skylių, žaidžiamas keturiais raundais per dvi dienas.

„Muirfield“, vis dar tebesitęsiantis „Open rota“ šiandien, buvo visiškai naujas 1892 m. - jis atidarytas tik prieš devynis mėnesius iki šio čempionato. Jį pastatė garbinga Edinburgo golfo žaidėjų kompanija, o „Muirfield“ užėmė buvusių bendrovės namų, 9 skylių „Musselburgh Links“, vietą atviroje rotacijoje.

Nugalėtoju tapo mėgėjas Haroldas Hiltonas. Tai buvo pirmoji iš dviejų „Hilton Open“ pergalių (jis taip pat laimėjo 1897 m. „British Open“). Per visą golfo karjerą jis liko mėgėjas, taip pat laimėjęs keturis Didžiosios Britanijos mėgėjų ir vieną JAV mėgėjų čempionatą.

„Hilton“ buvo antrasis mėgėjas, laimėjęs „Open“.

Pirmasis tai padaręs - Johnas Ballas - buvo nustumtas į „Hilton“ trimis smūgiais čia (surištas su Sandy Herd ir Hugh Kirkaldy).

Kitas mėgėjas Horacijus Hutchinsonas buvo 36 skylių lyderis, gavęs 152 taškus, septyniais smūgiais geresnis už „Hilton“. Tačiau paskutiniuose dviejuose turuose Hutchinsonas išaugo iki 86 ir 80 balų. Tuo tarpu „Hilton“ iš kartingo surinko geriausią turnyro rezultatą - 72 - trečiajame ture, kad pakiltų į antrąją vietą, viena už „Ball“.

Paskutiniame etape „Hilton“ surinko dar vieną puikų rezultatą - 74-ąjį -, kad finišuotų trys iš Ball, Herd ir Kirkaldy.

1892 m. „British Open“ golfo turnyro rezultatai

1892 m. „British Open“ golfo turnyro, žaidžiamo Muirfield mieste Gullane, Rytų Lothian, Škotija, rezultatai (mėgėjas):