103 pergalės, 16 pralaimėjimų, 69 nokautai
2001 m
07–14 - Hectoras Camacho, Denveris, CO, L 12
2000 m
08-12 - PJ Goosen, „Toppenish“, WA, W 10
06-16 - Pat Lawlor, Panamos miestas, Panama, W 12 d
1999 metai
03-06 - Omaras Eduardo Gonzalezas, Mar del Plata, Argentina, L 10
1998 metai
08–28 - Viljamas Joppy, Las Vegasas, NV, L TKO 3
(Dėl WBA vidutinio svorio titulo)
01-31 - Feliksas Hernandezas, Panamos miestas, Panama, W 10
1997 metai
11-15 - Davidas Radfordas, Hammanskraalis, Pietų Afrika, W 10
06–14 - Jorge Castro, Panamos miestas, Panama, W 10 d
02-15 - Jorge Castro, Mar del Plata, Argentina, L 10
1996 metai
09-27 - Mike'as Culbertas, Chesteris, WV, W TKO 6
09-01 - Arielis Cruzas, Panamos miestas, Panama, W KO 1
06–22 - Hector Camacho, Atlantik Sitis, NJ, L 12
02-20 - „Ray Domenge“, Majamis, FL, W 10
1995 metai
12–21 - Wilbur Garst, Ft. Loderdeilas, FL, W TKO 4
06-10 - Ronas Martinezas, Kanzas Sitis, MO, W TKO 7
01-14 - Vinnie Pazienza, „Atlantic City“, NJ, L 12
1994 metai
10-18 - Heath Todd, Sent Luiso įlanka, MS, W TKO 7
06-25 - Vinnie Pazienza, Las Vegasas, NV, L 12
03–29 - Terry Thomas, Bay St. Louis, MS, W TKO 4
02–22 - Carlosas Montero, Marselis, Prancūzija, W 10
1993 metai
12–14 - Tony Menefee, Sent Luiso įlanka, MS, W TKO 8
08-17 - Seanas Fitzgeraldas, Sent Luiso įlanka, MS, W KO 6
06–29 - Jacques LeBlanc, Bay St Louis, MS, W 10
1992 m
12–17 - Kenas Hulsey, Cleveland, OH, W KO 1
09-30 - Tony Biglenas, Niujorkas, Niujorkas, 10-asis vakaras
1991 metai
03-18 - „Pat Lawlor“, Las Vegasas, NV, L TKO 6
1989 metai
12-07 - Sugar Ray Leonard, Las Vegasas, NV, L 12
(WBC „Super vidutinio svorio“ titului)
02–24 - Iranas Barkley, Atlantik Sitis, NJ, W 12 d
(Laimėjo WBC vidutinio svorio titulą)
1988 metai
10-01 - Jeff Lanas, Čikaga, IL, W 10
04–14 - Paulius Thorne'as, „Atlantic City“, NJ, W TKO 6
02-05 - Ricky Stackhouse, Atlantik Sitis, NJ, W 10
1987 metai
09-12 - Juanas Carlosas Gimenezas, Majamio paplūdimys, FL, W 10
05-16 - Viktoras Claudio, Majamio paplūdimys, FL, W 10
1986 m
06–23 - Robbie Simsas, Las Vegasas, NV, L 10
04-18 - Jorge Suero, Panamos miestas, Panama, W KO 2
01-31 - Manuelis Zambrano, Panamos miestas, Panama, W KO 2
1984 m
06-15 - Thomasas Hearnsas, Las Vegasas, NV, L KO 2
(WBC lengvojo vidutinio svorio titului)
1983 m
11-10 - Marvinas Hagleris, Las Vegasas, NV, L 15
(Dėl WBC vidutinio svorio titulo)
(Dėl WBA vidutinio svorio titulo)
(Dėl IBF vidutinio svorio titulo)
06-16 - Davey Moore, Niujorkas, NY, W TKO 8
(Laimėjo WBA lengvojo vidutinio svorio titulą)
01–29 - „Pipino Cuevas“, Los Andželas, Kalifornija, W TKO 4
1982 m
11–12 - Jimmy Batten, Majamis, FL, W 10
09-04 - Kirkland Laing, Detroitas, MI, L 10
01-30 - Wilfredas Benitezas, Las Vegasas, NV, L 15
(WBC lengvojo vidutinio svorio titului)
1981 m
09–26 - Luigi Minchillo, Las Vegasas, NV, W 10
08-09 - Nino (Mike) Gonzalez, Cleveland, OH, W 10
1980 metai
11-25 - Sugar Ray Leonard, Naujasis Orleanas, LA, L TKO 8
(Prarastas WBC svorio titulas)
06-20 - Sugar Ray Leonard, Monrealis, Kanada, W 15
(Laimėjo WBC daugiasvorį titulą)
02–24 - Velingtono „Wheatley“, Las Vegasas, NV, W KO 6
01-13 - Joseph Nsubuga, Las Vegas, NV, W TKO 4
1979 m
09–28 - Zeferino Gonzalez, Las Vegasas, NV, W 10
06–22 - Carlos Palomino, Niujorkas, NY, W 10 d
04-08 - Jimmy Heair, Las Vegasas, NV, W 10
1978 m
12-08 - Monroe Brooks, Niujorkas, NY, W KO 8
09-01 - Ezequielis Obando, Panamos miestas, Panama, W KO 2
04–27 - „Adolfo Viruet“, Niujorkas, NY, W 10 d
01-21 - „Esteban DeJesus“, Las Vegasas, NV, W TKO 12
(Išsaugotas WBA lengvasvorių titulas)
(Laimėjo WBC lengvojo svorio titulą)
1977 m
09-17 - Edvinas Viruetas, Filadelfija, PA, W 15
(Išsaugotas WBA lengvasvorių titulas)
08-06 - Bernardo Diazas, Panamos miestas, Panama, W KO 1
05-16 - Javier Muniz, Landoveris, MD, W 10
01–29 - Vilomar Fernandez, Majamio paplūdimys, FL, W KO 13
(Išsaugotas WBA lengvasvorių titulas)
1976 m
10–15 - Alvaro Rojasas, Holivudas, FL, W KO 1
(Išsaugotas WBA lengvasvorių titulas)
07-31 - Emiliano vila, Panamos miestas, Panama, W TKO 7
05–23 - Lou Bizzarro, Erie, PA, W KO 14
(Išsaugotas WBA lengvasvorių titulas)
05-04 - Saoul Mamby, Majamio paplūdimys, FL, W 10
1975 m
12–14 - Leoncio Ortizas, Hato Rey, Puerto Rikas, W KO 15
(Išsaugotas WBA lengvasvorių titulas)
09–30 - Edwinas Viruetas, „Uniondale“, NY, W 10
09-13 - „Alirio Acuna“, Chitre, Panama, W KO 3
08-02 - Pedro Mendoza, Managua, Nikaragva, W KO 1
06-03 - Jose Petersonas, Majamio paplūdimys, FL, W TKO 1
03-02 - Ray Lampkin, Panama, Panama, W KO 14
(Išsaugotas WBA lengvasvorių titulas)
02-15 - Andresas Salgado, Panamos miestas, Panama, W KO 1
1974 m
12–21 - Masataka Takayama, San Chosė, Kosta Rika, W TKO 1
(Išsaugotas WBA lengvasvorių titulas)
11-16 - Adalberto Vanegas, Panama, Panama, W KO 1
10-31 - Jose Vasquez, San Chosė, Kosta Rika, W KO 2
09-02 - Hektoras Matta, San Chuanas, Puerto Rikas, W10
07-06 - „Flash Gallego“, Panamos miestas, Panama, W TKO 5
03-16 - „Esteban DeJesus“, Panamos miestas, Panama, W KO 11
(Išsaugotas WBA lengvasvorių titulas)
02-16 - Armando Mendoza, Panama, Panama, W KO 3
01-21 - Leonardas Tavarezas, Paryžius, Prancūzija, W TKO 4
1973 m
12-01 - Tony Garcia, Santjago de Veraguas, Panama, W KO 4
09-08 - Ishimatsu Suzuki, Panamos miestas, Panama, W TKO 10
(Išsaugotas WBA lengvasvorių titulas)
08-04 - Adolphus McClendon, Hato Rey, Puerto Rikas, W 10
06-02 - Hectoras Thompsonas, Panama, Panama, W TKO 8
(Išsaugotas WBA lengvasvorių titulas)
04–14 - „Gerardo Ferrat“, Panamos miestas, Panama, „W KO 2“
03-17 - Javier Ayala, Los Andželas, Kalifornija, W 10
02–23 - Juanas Medina, Los Andželas, Kalifornija, W KO 7
01-20 - Jimmy Robertsonas, Panamos miestas, Panama, W KO 5
(Išsaugotas WBA lengvasvorių titulas)
1972 m
11–17 - Estebanas DeJesusas, Niujorkas, NY, L 10
10–29 - Lupe Ramirez, Panamos miestas, Panama, W KO 1
09-02 - Gregas Poteris, Panamos miestas, Panama, W KO 1
06–26 - Kenas Buchananas, Niujorkas, NY, W TKO 13
(Laimėjo WBA lengvojo svorio titulą)
03-10 - Francisco Munoz, Panama, Panama, W KO 1
01-15 - Angelas (Robinsonas) Garsija, Panamos miestas, Panama, W 10 d
1971 m
10-16 - Hiroshi Kobayashi, Panamos miestas, Panama, W KO 7
09-13 - Benny Huertas, Niujorkas, NY, W TKO 1
07-18 - Ferminas Soto, Monterėjus, Meksika, W TKO 3
05–29 - Lloydas Marshallas, Panamos miestas, Panama, W TKO 6
03-31 - Jose Acosta, Panamos miestas, Panama, W KO 1
01-05 - Jose Angel Herrera, Monterėjus, Meksika, W KO 6
1970 metai
10-18 - Ignacio Castaneda, Panamos miestas, Panama, W KO 2
09-05 - Marvin Castanedas, Chiriqui, Panama, W KO 1
07-10 - Clemente Mucino, Colon, Panama, W KO 6
05-16 - Ernesto Marcel, Panama, Panama, W TKO 10
04-05 - Felipe Torres, Meksikas, Meksika, W 10
1969 m
11–23 - Luisas Patino, Panamos miestas, Panama, W TKO 8
09-21 - „Serafin Garcia“, Panamos miestas, Panama, W TKO 5
06–22 - „Adolfo Osses“, Panamos miestas, Panama, W TKO 7
05-18 - Jacinto Garcia, Panama, Panama, W TKO 4
02-01 - Eduardo Frutos, Panamos miestas, Panama, W 6 dalis
01–19 - Alberto Brand, Panama, Panama, W TKO 4
1968 m
12-07 - Carlosas Howardas, Panama, Panama, W KO 1
11-16 - Carlosas Howardas, dvitaškis, Panama, W 6 dalis
09–22 - Ulises de Leon, Panamos miestas, Panama, W KO 1
08-25 - Leroy Cargill, Panama, Panama, W KO 1
08-10 - Enrique Jacobo, Colon, Panama, W KO 1
06-30 - Eduardo Moralesas, dvitaškis, Panama, W KO 1
05-14 - Juanas Gondola, dvitaškis, Panama, W KO 1
04-04 - Manuelis Jimenezas, dvitaškis, Panama, W KO 1
02-23 - Carlosas Mendoza, dvitaškis, Panama, W 4
Roberto Duran - Gimimo data: 1951 m. Birželio 16 d